Šiame puslapyje rasite naudingos informacijos apie keltų bendrovę Eckerö Line, keltą MS Finlandia, o taip pat ir apie siūlomus produktus – prieinamos kainos kelionės paketus su automobilio perkėlimu ar su viešbučiu, dienos kruizus ir t.t.


Keltas MS Finlandia

Bendrovės Eckerö Line keltai Talino-Helsinkio kryptimi plaukia jau 25 metus ir siūlo greitą, patogų ir saugų susisiekimą tarp Estijos ir Suomijos sostinių jaukiame MS Finlandia kelte.

Skaitykite toliau ...

Verslo klasės klubas

Prie kelto informacinio biuro rasite verslo klasės klubą, į kurio apsilankymo kainą yra įskaičiuota patogi sėdimoji vieta verslo klasėje, sūrūs ir saldūs užkandžiai, vaisiai, kava, arbata ir gaivinamieji gėrimai.

Skaitykite toliau ...

Kavinės ir restoranai

Kelte MS Finlandia galite mėgautis kokybiškais restoranais bei kavinėmis ir stebėti Suomijos muzikantų pasirodymus. Restoranuose jumis pasirūpins profesionalus ir draugiškas kolektyvas.

Skaitykite toliau ...

Kajutės

Keliaujant kajutėje kelionė bus patogi – joje yra patogu palikti savo kelioninius krepšius ir pirkinius arba tiesiog vienumoje pasimėgauti poilsiu.

Skaitykite toliau ...

Jūrų uostai ir kontaktinė informacija

Taline keltas MS Finlandia išvyksta ir atvyksta į jūrų uosto A terminalą, kuris yra visiškai šalia miesto centro ir senamiesčio.

Helsinkyje keltas MS Finlandia išvyksta ir atvyksta į Lääneterminal T2 (Jūrų uostas Länsisatama).

Skaitykite toliau ...

Pirkiniai

Kelte MS Finlandia yra dvi parduotuvės. Aštuntajame denyje esančioje POPUP parduotuvėje rasite puikiai dovanoms ir suvenyrams tinkančių juvelyrinių dirbinių bei suvenyrų.

Skaitykite toliau ...