Pokyčiai po krizės „Eckerö Line“ laivuose

Šiame puslapyje rasite naudingos informacijos apie keltų bendrovę Eckerö Line, keltą MS Finlandia, o taip pat ir apie siūlomus produktus – prieinamos kainos kelionės paketus su automobilio perkėlimu ar su viešbučiu, dienos kruizus ir t.t.


Keltas MS Finlandia

Bendrovės Eckerö Line keltai Talino-Helsinkio kryptimi plaukia jau 25 metus ir siūlo greitą, patogų ir saugų susisiekimą tarp Estijos ir Suomijos sostinių jaukiame MS Finlandia kelte.

Skaitykite toliau ...

Mūsų keltas Talino-Helsinkio linijoje yra vienintelis laivas, plaukiantis su Suomijos vėliava, todėl keltą pavertėme plaukiančiu Suomijos centru – laive patiekiami patiekalai iš natūralių suomiškų produktų, kelto interjeras yra suomiškas, o pramogas siūlo garsūs Suomijos artistai bei atlikėjai.

Keltas MS Finlandia gali pervežti 2080 keleivių ir iki 665 automobilių, laive yra 200 kajučių, dvi parduotuvės, verslo klasės klubas, šiuolaikinis susirinkimų centras, įvairūs barai ir alinės, savitarnos restoranas, didelė kavinė, žaidimų automatai ir vaikų žaidimo aikštelė.

Vasaros metu keleiviai gali leisti laiką daugiau nei 400 sėdimųjų vietų lauko denyje ir mėgautis nuostabiais jūros vaizdais!

MS Finlandia yra patogus ir jaukus keltas, kuriame dvi valandas ir 15 minučių trunkanti kelionė prabėgs tarsi viena akimirka!

Kelte yra nemokamas interneto ryšys. Jeigu keliaujate su bagažu, kurio kelionės metu neprireiks, galite jį priduoti į šeštajame denyje esančią bagažo saugyklą arba pasinaudoti šeštajame ir septintajame denyje esančiomis mokamomis bagažo saugyklomis.

Šeštajame denyje esančiame kelto informaciniame biure galite užsisakyti kajutę, įsigyti laikraščių, tabako gaminių ir gaivinamųjų gėrimų. Informaciniame biure taip pat gausite informacijos apie keltą ir Taliną bei Helsinkį.

Verslo klasės klubas

Prie kelto informacinio biuro rasite verslo klasės klubą, į kurio apsilankymo kainą yra įskaičiuota patogi sėdimoji vieta verslo klasėje, sūrūs ir saldūs užkandžiai, vaisiai, kava, arbata ir gaivinamieji gėrimai.

Skaitykite toliau ...

Verslo klasės klube yra greitas interneto ryšys ir pakankamai galimybių įkrauti savo elektronines darbo priemones.

Kelto „MS Finlandia“ konferencijų centre yra viskas ko reikia darbo pasitarimams ir dideliems susirinkimams organizuoti. Darbo patalpų dydį ir išdėstymą galima keisti ir pritaikyti klientų poreikiams.

Kavinės ir restoranai

Kelte MS Finlandia galite mėgautis kokybiškais restoranais bei kavinėmis ir stebėti Suomijos muzikantų pasirodymus. Restoranuose jumis pasirūpins profesionalus ir draugiškas kolektyvas.

Skaitykite toliau ...

Baras Nosturi yra didžiausias kelto MS Finlandia pramogų centras – panorėję galėsite čia net ir pašokti.

Jaukioje barų Naissaar, Paja ir Telakka aplinkoje ir malonioje kompanijoje stebint nuostabius jūros vaizdus poros valandų kelionė praeis tiesiog nepastebimai.

Kajutės

Keliaujant kajutėje kelionė bus patogi – joje yra patogu palikti savo kelioninius krepšius ir pirkinius arba tiesiog vienumoje pasimėgauti poilsiu.

Skaitykite toliau ...

Siūlome vidines kajutes be lango, taip pat ir kajutes su langu ir vaizdu į jūrą. Kajutėse yra tualetas ir dušas bei lovos 2–4 keleiviams.

Jūrų uostai ir kontaktinė informacija

Taline keltas MS Finlandia išvyksta ir atvyksta į jūrų uosto A terminalą, kuris yra visiškai šalia miesto centro ir senamiesčio.

Helsinkyje keltas MS Finlandia išvyksta ir atvyksta į Lääneterminal T2 (Jūrų uostas Länsisatama).

Skaitykite toliau ...

Kontaktiniai duomenys: el. paštas [email protected] ir tel. nr. +372 6646 005.

Daugiau informacijos apie keltą rasite čia!

Pirkiniai

Kelte MS Finlandia yra dvi parduotuvės. Aštuntajame denyje esančioje POPUP parduotuvėje rasite puikiai dovanoms ir suvenyrams tinkančių juvelyrinių dirbinių bei suvenyrų.

Skaitykite toliau ...

Šeštojo denio Eckerö Market parduotuvėje galėsite įsigyti parfumerijos bei kosmetikos prekių, skanumynų ir platų asortimentą įvairių gėrimų.