Pārmaiņas pēc krīzes uz Eckerö Line kuģiem

Šajā lapā atradīsit noderīgu informāciju gan par kuģu firmu Eckerö Line un mūsu kuģi MS Finlandia, gan mūsu piedāvātajiem produktiem – izdevīgām autopaketēm, dienas kruīziem, viesnīcu paketēm un daudz ko citu.


MS Finlandia

Eckerö Line maršrutā Tallina-Helsinki brauc jau 25 gadus, nodrošinot ātru, ērtu un drošu kuģu satiksmi starp Igaunijas un Somijas galvaspilsētu uz mājīgā MS Finlandia klāja.

Lasi tālāk

Maršrutā Tallina-Helsinki mūsu prāmis ir vienīgais, kurš kursē zem Somijas karoga, tāpēc esam to pārvērtuši par peldošu Somijas centru – piedāvājam ēdienu no Somijas tīrās dabas, kuģa dizains ir somisks, un izklaidi uz klāja piedāvā pazīstami somu mākslinieki un izklaidētāji.

Uz MS Finlandia klāja ir vieta 2080 pasažieru un līdz 665 vieglo automašīnu, uz kuģa ir 200 kajīšu, divi veikali, biznesa klases Lounge, moderns sanāksmju centrs un dažādi bāri un pabi, bufete – restorāns, liela kafejnīca, spēļu automāti, kā arī bērnu rotaļu stūrītis. Vasarā uz kuģa āra klājiem pasažieriem ir vairāk nekā 400 papildu sēdvietu un, protams, visskaistākie jūras skati!
MS Finlandia ir ērts un patīkams kuģis, uz kura klāja divas stundas un 15 minūtes ilgais pārbrauciens paiet brīnumātri!

Uz kuģa ir bezmaksas interneta pieslēgums. Ja ceļojat ar bagāžu, kas brauciena laikā jums nav vajadzīga, varat nodot to sestā klāja bagāžas glabātavā vai ielikt sestā vai septītā klāja maksas bagāžas skapīšos.

Sestā klāja kuģa informācijas centrā ir iespēja iegādāties kajīti, žurnālus, tabakas izstrādājumus un atspirdzinošos dzērienus. Informācijas centrs sniedz arī ziņas gan par kuģi, gan galamērķiem – Helsinkiem un Tallinu.

Biznesa klases Lounge

Tieši blakus kuģa informācijas centram atrodas biznesa klases Lounge, kura biļetes cenā iekļauta ērta sēdvieta biznesa klasē, sāļās un saldās uzkodas, augļi, kafija, tēja un atspirdzinošie dzērieni.

Lasi tālāk

Lounge ir ātrs interneta pieslēgums, kā arī pietiekami daudz iespēju uzlādēt elektroniskos darbarīkus.

MS Finlandia konferenču centrā ir viss nepieciešamais, lai noorganizētu kādu darba apspriedi vai lielāku sanāksmi. Darba telpu lielumu un izkārtojumu var izvēlēties tieši atbilstoši klienta vajadzībām.

Bāri un restorāni

Uz MS Finlandia klāja varēsit baudīt restorānu un bāru kvalitatīvo piedāvājumu un vērot somu mūziķu uzstāšanos. Restorānos par jums gādās profesionālā un draudzīgā kuģa komanda.

Lasi tālāk

Bārs „Nosturi“ ir lielākais izklaides centrs uz MS Finlandia klāja, ja vēlaties, tur var arī dejot. Bāru „Naissaar“ un „Paja“ omulīgajā gaisotnē pāris stundu ilgais brauciens pār jūru paies gluži nemanot, patīkamā sabiedrībā baudot skaisto skatu uz jūru.

Kajītes

Ceļot pa jūru kajītē ir ērtāk, tajā var atstāt savas ceļasomas un iepirkumus vai netraucēti baudīt omulīgu atpūtas brīdi.

Lasi tālāk

Piedāvājam gan iekšējās kajītes bez logiem, gan kajītes ar logu ar skatu uz jūru. Kajītēs ir tualete un duša, kā arī gultas 2 līdz 4 pasažieriem.

Ostas un kontaktinformācija

MS Finlandia Tallinā piestāj A terminālī, kas atrodas pastaigas attālumā gan no centra, gan vecpilsētas. MS Finlandia Helsinkos piestāj Rietumu terminālī T2 (Länsisatama).

Lasi tālāk

Kontaktinformācija: [email protected]; +372 6646 005. 

Papildinformācija par kuģi izlasāma šeit!

Iepirkšanās

Uz MS Finlandia klāja ir divi veikali. Astotā klāja „POPUP Shop“ rotaslietu piedāvājums un aksesuāri būs lieliska dāvana vai suvenīrs.

Lasi tālāk

Sestā klāja „Eckerö Market“ nopērkami parfimērijas un kosmētikas izstrādājumi, kārumi, kā arī plaša dažādu dzērienu izvēle.