На даній сторінці ви знайдете інформацію про розклад порома, квитки на пором, денні круїзи, автопакети, їжу на поромі, готель пакети, а так само іншу інформацію про наш пором Finlandia і фірму Eckerö Line.

Гельсінкі і Таллінн - міста, які відмінно доповнюють один одного, і тому для наших клієнтів це безперечно хороша можливість розпочати подорож із Фінляндії і повертатися додому через Естонію або навпаки.


Пором Finlandia

Eckerö Line обслуговує лінію між Гельсінкі і Таллінном вже 25 років, пропонуючи швидку, зручну та безпечну морську подорож між столицями Фінляндії та Естонії на модерн-поромі MS Finlandia.

Tриває

Наш пором Finlandia є єдиним поромом на лінії Таллінн-Гельсінкі, який ходить під прапором Фінляндії. Саме тому на борту порому пропонується фінська їжа, пором оформлений у фінському дизайні і розваги на борту пропонуються знаменитими фінськими артистами.

Час у дорозі становить всього лише 2 години 15 хвилин, до 6 відправлень на день. Пором у змозі перевезти 2080 пасажирів і до 665 автомобілів (включаючи автобуси). На борту є 200 кают, 2 магазини, салон бізнес-класу, конференц-зали, різні бари і ресторани, дитячий ігровий майданчик.

На борту порому є безкоштовний wifi. Так само є можливість безкоштовної (здача багажу на початку відправлення і видача багажу по прибуттю) і платної (шафи) здачі багажу.

На шостій палубі судна знайдете також нашу інформаційну стійку, де можете купити квиток у каюту, газети, тютюнові вироби, і отримати інформацію про Таллінн і Гельсінкі.

Крім того, ви можете отримати там додаткову інформацію про наш пором MS Finlandia і програми круїзу.

Салон бізнес-класу

У судна також є бізнес-клас, де ціна квитка містить використання зручного і спокійного Lounge, закуски, свіжі фрукти, каву, чай, прохолодні напої, пиво і вино. У Lounge також є швидкісний бездротовий інтернет.

Tриває

На судні є сучасний конференц-центр із п'ятьма різними конференц-залами (місткістю від 8 до 110 осіб) із швидким доступом до мережі Wi-Fi і кава-паузи, що «постійно працюють».

Розвага і бари

У «Nosturi», найбільшому центрі розваг на борту, можна танцювати під фінську і міжнародну музику і насолоджуватися прекрасним видом на море. Наші бари «Naissaar» і «Paja» та паби «Jätkasaari» і «Telakka» пропонують комфортно провести вільний час у приємній атмосфері і насолодитися різними напоями!

Tриває

Наші бари і ресторани пропонують свіжу сезонну фінську кухню на будь-який смак, у літню пору у нас відкриті сидячі місця на терасі під відкритим небом більше, ніж на 400 осіб і звичайно, прекрасний морський вид!

На борту порому є ігрові автомати, які допоможуть цікаво провести час на борту порому.

Каюти

Наші зручні каюти пропонують більше приватності на борту. Подорожуєте Ви з дітьми або маленькою групою, каюта - відмінна ідея для відпочинку, зберігання багажу та створення власного простору на борту.

Tриває

Пропонуємо каюти як із видом на море так і внутрішні каюти без ілюмінаторів; у всіх каютах є туалет і душ, і ліжка для 2-4 чоловік.

Місце відправлення та контакти

Наш порт у Таллінні - А-термінал, найближчий до старого міста.

Наш порт у Гельсінкі - новий термінал T2 у Західному терміналі (Länsisatama).

Tриває

Наші контакти: [email protected]; +372 6646 005.

Додаткову інформацію про пором ви можете прочитати тут!

Шопінг

На борту порома знаходяться два магазини. Один із них, магазин POPUP Shop, знаходиться на восьмій палубі, де ви зможете купити сувеніри і подарунки для близьких, рідних і друзів.

Tриває

Великий Eckerö Market на шостій палубі пропонує широкий вибір продуктів парфумерії та косметики за пільговими морським цінами, а також солодощі та напої на різні смаки.