Bu web sitesinde, Eckerö Line ve gemimiz MS Finlandia hakkında faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Sefer tarifemiz ve ürünlerimiz; günlük gezilerimiz, araç ve otel paketlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca gemideki restoranlar, barlar ve eğlence olanakları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Helsinki ve Talin, birbirini mükemmel şekilde tamamlayan şehirlerdir. Hızlı ve konforlu gemimiz MS Finlandia’dan bir bilet ayırtıp Helsinki’yi veya Talin’i keşfetmeye ne dersiniz?


MS Finlandia

25 yıldır Talin-Helsinki seferleri yapan Eckerö Line, Estonya ve Finlandiya’nın başkentleri arasında MS Finlandia’nın güvertesinde hızlı, rahat ve güvenli bir yolculuk imkanı sunuyor.

Daha fazlasi

MS Finlandia, Talin ile Helsinki arasında Finlandiya bandırasıyla yolculuk yapan tek deniz taşıtıdır. Bu nedenle, Finlandiya’nın el değmemiş doğasından gelen yiyeceklerle, tamamen Finlandiya’ya özgü tasarımla ve Finlandiyalı ünlü sanatçılar ve gösteri ekipleriyle, gemiyi yüzen bir Finlandiya merkezi haline getirdik.

MS Finlandiya, 2.080 yolcu ve 665'e kadar yolcu aracı taşıyabilmektedir; feribotun 200 kamarası, iki mağazası, bir Business Class Salonu, modern toplantı merkezi, çeşitli barları, bir açık büfe restoranı, büyük kafeteryası, casino makineleri ve çocuklar için oyun alanı mevcuttur.

Talin ile Helsinki arası deniz yolculuğu 2 saat 15 dakika sürmektedir.

MS Finlandia’da ücretsiz kablosuz bağlantı mevcuttur. Güverte 6 ile güverte 6 ve 7’de bulunan bagaj odasının yanı sıra bozuk parayla çalışan bagaj dolapları da bulunmaktadır.

Bilgi hizmetleri, 6 numaralı güvertede sunulmaktadır. Buradan daha önce almadıysanız kamara bileti alabilir, gazete ve tütün ürünleri edinebilirsiniz. Bilgi hizmetlerine giderek Talin ‘deki ve Helsinki’deki destinasyonlarımız hakkında faydalı bilgiler de edinebilirsiniz.

Ayrıca, gemimiz MS Finlandia ve sefer programı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Business Lounge

Lounge alanı, MS Finlandia’da seyahat etmenin rahat bir yöntemidir. 6 numaralı güvertedeki huzurlu salonumuzda size ait konforlu koltuğunuz ve leziz içecekler sizi bekliyor.

Lounge alanında kablosuz web erişimi ve cihazlarınızı şarj edebilmeniz için elektrik prizleri de bulunuyor.

Daha fazlasi

MS Finlandia’nın konferans salonunda beş farklı toplantı odası (8 ila 110 kişilik), hızlı kablosuz bağlantı ve her zaman kullanabileceğiniz kahve molası imkanları bulunuyor.

Eğlence ve barlar

Gemideki en büyük eğlence alanı olan Bar Nosturi’de ünlü Fin sanatçılar canlı müzik yapıyor. Müziğin yanı sıra, bardaki devasa panoramik pencere de mükemmel bir deniz manzarası sunuyor.

Naissaar, Paja ve Telakka adlı barlarımızda arkanıza yaslanıp rahatlayın. İçeceğinizi yudumlarken yolculuğun tadını çıkarın!

Daha fazlasi

En iyi çay ve kahve seçenekleri, 8 numaralı güvertedeki Cafeteria Satama’da bulunabilir. Bu kafede aynı zamanda sandviçler, atıştırmalıklar, sıcak yemekler ve en popüler yiyecek olan karides sandviç servis ediliyor!

Yaz aylarında güneşlenmek için en güzel terası Nar Laituri’de bulabilirsiniz. 400’den fazla oturak bulunan Bar Laituri’de yolculara soğuk içecekler ve dondurma servisi yapılıyor.

Kamaralar

Size ait bir kamarayla gemideki yolculuğunuzda dinlenerek vakit geçirebilirsiniz. Kamaranızda bagajınızı ve satın aldığınız eşyaları da saklayabilirsiniz.

Daha fazlasi

MS Finlandia’da hem iç kamaralar, hem de deniz manzaralı kamaralar bulunuyor. Kamaralarımızın tümünde 4 yolcu kapasiteli ranzalar, ayrı tuvalet ve duş yer alıyor. Kamaralar 6 ve 7 numaralı güvertede bulunuyor.

Limanlar ve iletişim bilgileri

MS Finlandia, Talin’den A terminalinden, Sadama 25’ten kalkıyor.

MS Finlandia, Helsinki’den Batı Terminali T2’den (Länsisatama) kalkıyor.

Daha fazlasi

Alışveriş

MS Finlandia’da iki mağaza bulunuyor. PopUp Shop’ta takı ve saat gibi çeşitli aksesuarların yanı sıra kadınlar, erkekler ve çocuklar için giyim eşyaları satılıyor.

Daha fazlasi

6 numaralı güvertede yer alan Eckerö Market’ta ise çok çeşitli parfüm ve kozmetik ürünleri, birçok tatlı, çikolata ve içecek seçeneği bulunuyor.