Na tejto webovej lokalite nájdete užitočné informácie o spoločnosti Eckerö Line a našom trajekte MS Finlandia. Získate informácie o našom cestovnom poriadku a produktoch – denných plavbách, plavbe s autom a hotelových balíčkoch. A k tomu informácie o reštauráciách, baroch a možnostiach zábavy na palube.

Mestá Helsinki a Tallinn sa výborne dopĺňajú. Tak prečo si nerezervovať lístok na rýchly a pohodlný trajekt MS Finlandia a nezačať objavovať Helsinki alebo Tallinn?


Trajekt MS Finlandia

Spoločnosť Eckerö Line pôsobí na trase Tallinn-Helsinki už 25 rokov a ponúka rýchle, pohodlné a bezpečné spojenie medzi hlavnými mestami Estónska a Fínska na palube trajektu MS Finlandia.

Prečítajte si viac

MS Finlandia je jediným plavidlom, ktoré sa plaví medzi Tallinnom a Helsinkami pod fínskou vlajkou. Preto sme z trajektu vytvorili plávajúce fínske centrum s ponukou jedál pochádzajúcich z nedotknutej fínskej prírody a dizajnom ovplyvneným všetkým fínskym vrátane zábavy v podaní známych fínskych umelcov i zabávačov.

Trajekt MS Finlandia má kapacitu 2 080 cestujúcich a až 665 osobných automobilov, 200 kajút, ponúka dva obchody, biznis salónik, moderné konferenčné centrum a rôzne bary a puby, bufetovú reštauráciu, veľkú kaviareň, hracie automaty a detské ihrisko.

Cesta po mori z Tallinnu a Helsínk alebo naopak trvá 2 hodiny a 15 minút.

Na palube trajektu MS Finlandia je Wi-Fi pripojenie zdarma. Úschovňa batožiny sa nachádza na 6. palube. Na 6. a 7. palube sú aj uzamykateľné skrinky na mince.

Informačná služba trajektu sa nachádza na 6. palube. Tam si možno kúpiť kajutový lístok (ak ste si ho nekúpili vopred), noviny a tabakové výrobky. Informačná služba poskytuje užitočné informácie o našich destináciách Tallinne a Helsinkách.

Okrem toho sa môžete informovať o našom trajekte MS Finlandia a jeho programe plavby.

Biznis salónik

Salónik ponúka pohodlný spôsob cestovania na palube trajektu MS Finlandia. Vaše vlastné pohodlné sedadlo a dobré občerstvenie na vás čakajú v pokojnej obývačke na 6. palube.

V salóniku je bezdrôtový prístup na internet a elektrické zásuvky na nabíjanie zariadení.

Prečítajte si viac

Konferenčné centrum trajektu MS Finlandia ponúka päť rôznych zasadacích miestností (s kapacitou od 8 do 110 osôb), rýchle pripojenie Wi-Fi a vždy pripravené občerstvenie.

Zábava a bary

Najväčšia zábavná oblasť na lodi, bar Nosturi, ponúka živú hudbu v podaní obľúbených fínskych umelcov. Okrem hudby ponúka obrovské panoramatické okná s nádherným výhľadom na more.

Pohodlne sa usaďte a oddýchnite si v našich baroch Naissaar, Paja a Telakka. Nechajte čas plynúť a vychutnajte si nápoj.

Prečítajte si viac

Najlepší výber kávy a čajov ponúka reštaurácia Satama na 8. palube. Podávajú sa tu aj sendviče, občerstvenie, teplé jedlá a najobľúbenejšia pochúťka – krevetový sendvič.

Najpríjemnejšiu slnečnú terasu cez leto nájdete v bare Laituri. Bar Laituri s viac ako 400 miestami na sedenie ponúka cestujúcim chladené nápoje a zmrzlinu.

Kajuty

Vlastná kajuta je príjemným súkromným miestom na odpočinok počas cesty trajektom. Vaša kajuta je tiež vhodným miestom na odloženie batožiny a nákupov.

Prečítajte si viac

Na palube trajektu MS Finlandia sú vnútorné kajuty a kajuty s výhľadom na more. Všetky naše kajuty majú poschodové postele až pre 4 pasažierov, vlastné WC a sprchu. Kajuty sa nachádzajú na 6. a 7. palube.

Prístavy a kontaktné informácie

Trajekt MS Finlandia odchádza z Tallinnu z terminálu А, Sadama 25.

Trajekt MS Finlandia odchádza z Helsínk zo západného terminálu T2 (Länsisatama).

Prečítajte si viac

Naše kontaktné údaje: [email protected]; +372 6646 005.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Nakupovanie

Na palube trajektu MS Finlandia sú dva obchody. PopUp Shop ponúka širokú škálu doplnkov, ako sú šperky a hodinky, ako aj oblečenie pre mužov, ženy a deti.

Prečítajte si viac

Eckerö Market na 6. palube ponúka široký sortiment parfumov a kozmetiky, široký výber sladkostí, čokolád a rôznych druhov nápojov.