Na tej stronie internetowej znajdziesz informacje na temat rozkładów rejsów, biletów na prom, auto pakietów, zakwaterowanie na promie, pakietów hotelowych, a także inny informacji o naszym promie Finlandia i Eckerö Line.

Helsinki i Tallinn to miasta, które doskonale się uzupełniają, dlatego dla naszych klientów jest to niewątpliwie dobra okazja, aby rozpocząć podróż z Finlandii i wrócić do domu przez Estonię lub odwrotnie.


Prom Finlandia

Linia promowa Eckerö pływała na trasie Tallinn-Helsinki i obsłużyła pasażerów już przez 25 lat, oferując szybką, wygodną i bezpieczną podróż morską między stolicami Finlandii i Estonii na nowoczesnym promie MS Finlandia.

Kontynuuje

Nasz prom Finlandia jest jedynym promem na linii Tallinn-Helsinki, który pływa pod flagą Finlandii. Dlatego na pokładzie promu oferowane są dania kuchni fińskiej, prom jest urządzony w fińskim stylu, a słynni fińscy artyści oferują rozrywkę na pokładzie.

Czas podróży to tylko 2 godziny i 15 minut, do 6 rejsów dziennie. Prom jest w stanie przewieźć 2080 pasażerów i do 665 samochodów (w tym autobusy). Na pokładzie są 200 kabin, 2 sklepy, salon klasy biznes, centrum konferencyjny, wiele barów i pubów oraz obszar zabaw dla dzieci.

Na pokładzie jest dostęp do bezpłatnego wifi. Istnieje również możliwość bezpłatnego (przechowalnia bagażu na początku wyjazdu) oraz płatnego (szafy) do bagażu.

Na szóstym pokładzie statku znajdziesz również nasz punkt informacyjny, gdzie możesz kupić bilet do kabiny, gazety, wyroby tytoniowe i uzyskać informacje o Tallinie i Helsinkach.

W punkcie informacyjnym statku dostępne są też dodatkowe informacje o naszym statku MS Finlandia i programie rejsu.

Salon klasy biznes

Do dyspozycji pasażerów mamy również klasę biznesową, w której cena biletu obejmuje korzystanie z wygodnego i relaksującego salonu, przekąsek, świeżych owoców, kawy, herbaty, napojów bezalkoholowych, piwa i wina.

Kontynuuje

W salonie znajduje się również szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Statek posiada centrum konferencyjne z pomieszczeniami konferencyjnymi mieszczącymi od 8 do 110 osób oraz zawsze nakrytym stolikiem kawowym i dostęp do Internetu.

Rozrywka i bary

W «Nosturi», w największym obszarze rozrywkowym statku, można tańczyć przy akompaniamencie muzyki fińskiej i międzynarodowej oraz podziwiać wspaniały widok na morze. Bary Naissaar i Paja oraz puby Telakka i Jätkasaari to miejsca do spędzania czasu z miłą atmosferą, gdzie można cieszyć się różnymi napojami i fajnie się zabawić!

Kontynuuje

W sezonie letnim otwarte są bary i restauracji z kuchnią z dowolnym gustem, na pokładzie zewnętrznym posiadamy dodatkowo ponad 400 miejsc siedzących i oczywiście piękny widok na morze!

Na pokładzie promu znajdują się automaty do gry, które pomogą spędzić czas na pokładzie promu.

Kabiny

Nasze komfortowe kabiny oferują więcej prywatności na pokładzie. Jeśli podróżują Państwo z dziećmi lub z towarzystwom, kabina – jest to komfortowe miejsce, gdzie można umieścić swój bagaż i po prostu spocząć i zrelaksować się.

Kontynuuje

Oferujemy kabiny z widokiem na morze i kabiny wewnętrzne bez iluminatorów; Wszystkie kabiny mają toaletę i prysznic oraz łóżka dla 2-4 osób.

Miejsce wyjazdu i kontakty

Nasz port w Tallinie to terminal A, najbliżej starego miasta.

Nasz port w Helsinkach to nowy terminal T2 w Zachodni Terminal (Länsisatama).

Kontynuuje

Kонтакт: [email protected]; +372 6646 005.

Zobacz dodatkowe informacje o statku tutaj!

Zakupy

Statek posiada dwa sklepy. Na ósmym pokładzie znajduje się sklep POPUP Shop, w którym oferta jest stale zmieniana, ale zawsze można tam znaleźć zarówno pamiątki, jak i prezenty dla rodziny.

Kontynuuje

Duży Eckerö Market na szóstym pokładzie statku oferuje szeroki wybór perfum i kosmetyków w dobrych cenach obowiązujących wyłącznie na morzu, jak również słodyczy i napojów dla różnych gustów.