Na těchto webových stránkách naleznete řadu užitečných informací o společnosti Eckerö Line a o trajektu MS Finlandia. Zjistíte zde podrobnosti o plavebních řádech a nabízených produktech: celodenních plavbách a balíčcích s autodopravou a ubytováním. Navíc vám poskytneme informace o restauracích, barech a zábavě na palubě.

Helsinki a Tallinn jsou města, která se navzájem báječně doplňují. Proč si tedy nezarezervovat lístek na palubu rychlého a pohodlného trajektu MS Finlandia, abyste mohli tato města začít objevovat?


MS Finlandia

Společnost Eckerö Line operuje na trase Tallinn Helsinki již 25 let – trajekt MS Finlandia nabízí rychlé, pohodlné a bezpečné spojení mezi hlavními městy Estonska a Finska.

Přečtěte si více

MS Finlandia je jediné plavidlo, které pod finskou vlajkou spojuje Tallinn a Helsinki. Proto jsme z trajektu vytvořili plovoucí finské centrum, jež nabízí pokrmy s původem v nedotčené finské přírodě, design lodě byl rovněž ovlivněn finskou tradicí a o zábavu se zde starají známí finští umělci a baviči.

MS Finlandia pojme až 2080 pasažérů a 665 automobilů, disponuje celkem 200 kajutami, 2 obchody, salonkem Business Lounge, moderním konferenčním centrem i několika bary a hospůdkami, restaurací s bufetem, velkou kavárnou, herními automaty a dětským hřištěm.

Plavba z Tallinnu do Helsinek a naopak trvá celkem 2 hodiny a 15 minut

Na palubě MS Finlandia budete mít k dispozici bezplatné WiFi připojení. Úschovna zavazadel se nachází na 6. palubě, na palubách 6 a 7 naleznete zavazadlové skříňky na mince.

Informační centrum trajektu se nachází na 6. palubě. Můžete si zde zakoupit kajutní lístek (v případě, že jste jej nerezervovali s předstihem), noviny a tabákové výrobky. Dále vám v informačním centru poskytneme užitečné informace o našich cílových stanicích, Helsinkách a Tallinnu.

Navíc zde získáte informace o našem trajektu, MS Finlandia, a o programu plavby.

Salonek Business Lounge

Business Lounge vám na palubě MS Finlandia zajistí příjemně strávený čas. V tomto příjemném salonku na palubě číslo 6 na vás čeká vlastní pohodlné křeslo a skvělé občerstvení.
Naleznete zde bezdrátové internetové připojení a zásuvky na nabíjení vašich zařízení.

Přečtěte si více

Konferenční centrum na palubě MS Finlandia nabízí pět různých zasedacích místností (s kapacitou 8–110 osob), rychlé WiFi připojení a vybavení na přestávky u kávy.

Zábava a bary

Největší zábavní centrum na palubě, bar Nosturi, nabízí živou hudbu pod taktovkou populárních finských hudebníků. Kromě hudby vás zaujmou i obrovská panoramatická okna s velkolepým výhledem na moře.

Přečtěte si více

Pohodlně se usaďte a odpočiňte si v jednom z našich barů: Naissaar, Paja a Telakka. Vychutnejte si drink a nechte čas plynout!

Nejlepší nabídku kávy a čaje naleznete v kavárně Cafeteria Satama na 8. palubě trajektu. V kavárně ochutnáte i sendviče, drobné občerstvení, teplé pokrmy a oblíbenou specialitu: krevetový sendvič!

Naše nejpříjemnější terasa, v létě zalitá sluncem, se nachází venku, u baru Laituri. Bar Laituri nabízí hostům chlazené nápoje, zmrzlinu a posezení pro minimálně 400 hostů.

Kajuty

Soukromá kajuta na trajektu je během plavby příjemným místem k odpočinku. Je také vhodná pro úschovu zavazadel a zakoupených předmětů.

Přečtěte si více

Na palubě MS Finlandia se nachází vnitřní kajuty i kajuty s výhledem na moře. Všechny jsou vybaveny patrovými postelemi pro nejvýš 4 pasažéry, oddělenou toaletou a sprchou. Kajuty se nachází na 6. a 7. palubě.

Přístavy a kontaktní informace

MS Finlandia z Tallinnu odplouvá z terminálu A, Sadama 25.
MS Finlandia z Helsinek odplouvá z terminálu West Terminal T2 (Länsisatama).

Přečtěte si více

Naše kontaktní informace: [email protected]; +372 6646 005.

Další informace naleznete zde!

Nakupování

Na palubě MS Finlandia se nachází dva obchody. V PopUp Shop naleznete širokou škálu doplňků, jako například šperky a hodinky, ale také pánské, dámské a dětské oblečení.

Přečtěte si více

Eckerö Market na 6. palubě nabízí velký výběr parfémů a kosmetiky, různé druhy sladkostí, čokolád a nápojů.